500 هزار تومان خرید کنید، فقط 440 هزار تومان بپردازید!

500 هزار تومان خرید کنید، فقط 440 هزار تومان بپردازید!

فروشگاه اینترنتی کوروش کالا روز 10 آبان به مناسبت جشن آبانگان به همه‌ی خریدهای بالای 500  هزار تومان  60 هزار تومان تخفیف می‌دهد. یعنی اگر ساکن هر جای ایران هستید، با خرید 500۰ هزار تومان فقط 440 هزار تومان پرداخت می‌کنید.

 

«در جشن آبانگان، پارسیان به ویژه زنان در کنار دریا یا رودخانه‌ها، فرشتهٔ آب را نیایش می‌کنند. ایرانیان کهن آب را پاک (مقدس) می‌شمردند و هیچ گاه آن را آلوده نمی‌کردند و آبی را که ویژگی سه گانه‌اش (رنگ- بو- مزه) دگرگون می‌شد برای آشامیدن و شستشو به کار نمی‌بردند. زرتشتیان نیز در این روز همانند سایر جشن‌ها به آدریان‌ها (آتشکده‌ها) می‌روند و پس از آن برای گرامی داشت مقام فرشتهٔ آب‌ها، به کنار جوی‌ها و قنات‌ها رفته و با خواندن اوستای آبزور (بخشی از اوستا که به آب و آبان وابسته است) و به دستیاری مُوبَد خوانده می‌شود، اهورامزدا را ستایش کرده و درخواست فراوانی آب و نگهداری آن را کرده و پس از آن به شادی می‌پردازند.»

 

به یاد داشته باشید تنها کالاهایی را که در صفحه‌ی مربوط به کالا در سایت ذکر شده فروشنده کوروش کالا می توانید با این کد تخفیف بخرید. کالاهای شگفت‌انگیز هم قابل خرید با این کد نیستند.

بنابراین هموطنان عزیز  روز 10 آبان را فراموش نکنید. در این روز به فروشگاه اینترنتی کوروش کالا بیایید و روی هر سبد خرید 500 هزار تومانی یا بیشتر، 60 هزار تومان تخفیف بگیرید.

درباره نویسنده