شما بگویید؛ پخش فابریک اندروید یا پخش فابریک ویندوز؟

شما بگویید؛ پخش فابریک اندروید یا پخش فابریک ویندوز؟

ضبط تصویری ماشین( یا همان مانیتور خودرو)، امکانات متنوعی به ماشین شما اضافه میکند.  از این رو افزودن ضبط تصویری برای ماشین هایی که بدون مانیتور فابریک عرضه میشوند یک ضرورت به حساب آمده و با افزودن دوربین دنده عقب و گیرنده تلوزیون و رهیاب GPS و… به ماشین شما قابلیت های بسیاری اضافه میکند.

         

 

مانیتور با کیفیت تصویر HD، برازنده نگاه شما

اکثر ضبط های تصویری ارائه شده در ماشینیز، دارای مانیتور با کیفیت تصویر HD هستند. از کیفیت بالای تصویر HD نهایت لذت را ببرید. تصویر بدون کیفیت ارزش نگاه شما را ندارد!

درگاه بلوتوث، اتصال بدون سیم به گوشی شما

با استفاده از بلوتوث به راحتی گوشی خود را به ضبط تصویری ماشین(مانیتور خودرو) متصل کنید و شماره گیری مکالمه تلفنی خود را از طریق ضبط تصویری ماشین خود انجام دهید. از طرفی مهمان شما  آهنگ مورد علاقه خود را میتواند به راحتی از طریق گوشی خود بر روی سیستم صوتی ماشین پخش کند.

سیستم عامل اندروید، دوست هوشمند شما

برخی ضبط تصویری ماشین ها که دارای سیستم عامل اندروید هستند، برای شما همانند یک تبلت کامل هوشمند عمل میکنند. این تبلت ها به شما قابلیت اضافه و حذف کردن انواع قابلیت ها از طریق نصب و پاک کردن انواع برنامه های اندروید را میدهد. با استفاده از آنها وبگردی کنید، بازی کنید، اپلیکیشن گردشگری محبوب خود را اجرا کنید و… دغدغه باطری نیز نداشته باشید. با نصب سیم کارت مخصوص بر روی آن، هم اینترنت داشته باشید و هم با آن مکالمه کنید. در ضمن این ضبط ها دارای آداپتور WiFi هم هستند.

اتصال به گوشی آیفون، برای هماهنگی با لایف استایل شما

ضبط های تصویری پیشرفته با اتصال کامل به جدید ترین  مدل های گوشی آیفون از طریق کابل، با نمایش تصویر گوشی بر روی مانیتور، به شما امکان استفاده از گوشی خود بر روی مانیتور ضبط را میدهد. با این قابلیت به راحتی گوشی خود را تحت کنترل داشته باشید.

ضبط تصویری فابریک انواع ماشین های خارجی و داخلی

انواع ماشین های مختلف دارای کنسول های متفاوت با ظاهر و اندازه های متغیری هستند. در صورت استفاده از ضبط تصویری نامناسب و غیر فابریک، همخوانی ظاهری ضبط با کنسول به هم ریخته و چهره ناخوشایندی در ماشین ایجاد میکند. از طرفی نحوه بسته شدن ضبط در بدنه کنسول، محل اتصال پیچ ها و نوع سیم کشی و سوکت های مخصوص هر ماشین، اجازه استفاده از هر ضبط تصویری را بر روی ماشین های جدید نمیدهد.  باید توجه داشت که حفظ کارکرد رابط(اینترفیس) ضبط و دکمه های عملکرد روی فرمان و از کار نیوفتادن آنها از اهمیت زیادی برخوردار است و تخصص و تبحر تکنسین نصب را میطلبد. از این رو ماشینیز به شما استفاده از ضبط های تصویری فابریک و به روز را توصیه میکند. در ادامه به معرفی برخی از ضبط های تصویری فابریک(مانیتور خودرو) برخی از برندها و مدل های ماشین مختلف میپردازیم.

درباره نویسنده